Dollar 1903 B Mzz
Dollar 1903 B Mzz

Dollar 1903 B Mzz

Dollar 1903 B Mzz. inkus. sehr schön/vorzüglich

No. Red B

No. Red B

6,269,800 EUR

CHU TEH-CHUN (b. 1920)

CHU TEH-CHUN (b. 1920)

3,382,320 EUR

SYED HAIDER RAZA (B. 1922)

SYED HAIDER RAZA (B. 1922)

2,821,642 EUR

ZENG FANZHI (B.1964)

ZENG FANZHI (B.1964)

2,639,760 EUR

SYED HAIDER RAZA (B. 1922)

SYED HAIDER RAZA (B. 1922)

2,248,020 EUR

ZENG FANZHI (Chinese, B. 1964)

2,396,600 EUR

YOSHITOMO NARA (Japanese, B. 1959)

2,267,800 EUR

YAYOI KUSAMA (B.1929)

YAYOI KUSAMA (B.1929)

1,840,080 EUR

ZENG FANZHI (B.1964)

ZENG FANZHI (B.1964)

1,840,080 EUR

ZHANG XIAOGANG (B.1958)

ZHANG XIAOGANG (B.1958)

1,778,880 EUR

TYEB MEHTA (B. 1925)

TYEB MEHTA (B. 1925)

1,249,168 EUR

SYED HAIDER RAZA (B. 1922)

SYED HAIDER RAZA (B. 1922)

1,519,304 EUR