Frihetsgudinnan – ur portföljen Iberiska betraktelser - Caroline af Ugglas

Information: Storlek: 43 x 60 cm Information: Storlek: 43 x 60 cm Upplaga: 225 ex numrerade 1/225 – 225/225. Signerade av konstnären. Pris: 3500 kr Med ram: 4700 kr
329 EUR