Inspiration - Caroline af Ugglas

399 EUR

Information: Mått: 61 x 89 cm. Teknik: Giclée Upplaga: 225 numrerade och signerade exemplar Produktion: Hedenius Stockholm AB 2019 Pris: 4 200 kronor Pris med ram: 5 500 kronor
399 EUR

Portrait de Caroline

Portrait de Caroline

9,359,241 EUR

Taxi, 45th/Broadway

Taxi, 45th/Broadway

8,338,964 EUR

Flash in Naples

Flash in Naples

6,976,398 EUR

Affandi (Cirebon, W. Java, 1907 - Yogyakarta,
Cottonwood Tree in Spring

Cottonwood Tree in Spring

3,403,965 EUR

09.05.61

09.05.61

1,517,280 EUR

Le Jardin du Petit Gennevilliers, les toits roses

1,085,640 EUR

Eve

Eve

836,550 EUR