Ølbolle
Ølbolle

Ølbolle

Gebote anzeigen Schätzung
286 EUR

Ølbolle Numedal. Barokk. Rosemalt. 1700-tallets andre del.
Gebote anzeigen Schätzung
286 EUR

Ölbolle, allmoge, Norge, daterad 1853
Specialauktion Allmoge ölbolle

309 EUR

Ölbolle. Allmoge, Norge, 1700-/1800-tal.
Ölbolle. Allmoge, Norge.

Ölbolle. Allmoge, Norge.

202 EUR

Ölbolle, allmoge, Norge, daterad 1869
Ölbolle, allmoge, Norge, daterad 1834
Ölbolle. Allmoge, Norge, sannolikt 1800-tal.
Ölbolle. Allmoge, sannolikt 1800-tal.
Ölbolle. Allmoge, 1800-tal.

Ölbolle. Allmoge, 1800-tal.

174 EUR

Ölbolle. Daterad 1844, bemålat trä.
Ölbolle. Sannolikt 1800-tal.

Ölbolle. Sannolikt 1800-tal.

119 EUR

Ölbolle, allmoge, Norge, daterad 1781