ÖVERSKÅP
ÖVERSKÅP

ÖVERSKÅP

114 EUR

ALLMOGE, DATERAT 1814 LÅS SAKNAS HÖJD 104CM BREDD 96CM DJUP 31CM VI LEVERERAR PERSONLIGEN TILL FLERTALET STÄDER I SVERIGE, FÅ REDA PÅ FRAKTKOSTNAD GENOM ATT MAILA OSS PÅ SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MER VAROR FINNER DU PÅ WWW.ANTIKKOMPANIET.SE WE PERSONALLY DELIVER TO MANY CITIES THROUGHOUT SWEDEN AND WE ALSO EXPORT. E-MAIL US FOR DELIVERY COSTS AT SECONDHANDBUTIKEN.SE@GMAIL.COM MORE PRODUCTS AVAILABLE AT WWW.ANTIKKOMPANIET.SE
114 EUR

SNEDKLAFF MED ÖVERSKÅP

SNEDKLAFF MED ÖVERSKÅP

266 EUR

Skåp. Allmoge, 1800-tal.

Skåp. Allmoge, 1800-tal.

450 EUR

Skåp. Allmoge, 1800-talets första hälft.
Överskåp. Allmoge, 1700-/1800-tal.
SKÅP, allmoge. 1800-tal.

SKÅP, allmoge. 1800-tal.

324 EUR

Dragkista 1800-tal Birgit Norén

318 EUR

Skrivskåp. Allmoge, 1800-talets mitt.
SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.

197 EUR

Överskåp. Allmoge, 1800-talets början.