Stor tine
Stor tine

Stor tine

Gebote anzeigen Schätzung
306 EUR

Stor tine Feios, Vik kommune i Sogn. 1700-tallet. Rosemalt ca. år 1850.
Gebote anzeigen Schätzung
306 EUR

BÄGARE

BÄGARE

279 EUR

A CARVED AND PAINTED CIGAR STORE INDIAN
A CARVED WOOD BUST STORE DISPLAY

2,008 EUR

Stor knotskål, allmoge, daterad 1758
Stor rotkorg, allmoge, 1800-tal

226 EUR

232 EUR

Dosa Tyskland 1700-talets mitt

134 EUR

127 EUR