TRÄGUBBE, snidat samt bemålat trä, 1900-tal.

Höjd 8 cm. Osignerad.

6,724,337 EUR

Iris jaunes

Iris jaunes

5,747,006 EUR

Horse and Rider

Horse and Rider

5,305,905 EUR

Flags

Flags

4,849,789 EUR

Le Pin de Bertaud

Le Pin de Bertaud

3,721,250 EUR

Holy Mountain, I

Holy Mountain, I

2,874,165 EUR

Tiffany Studios Cobweb Table Lamp

2,509,000 EUR