Väntan i tornet - Caroline af Ugglas

475 EUR

Information: Mått: 60 x 80 cm Teknik: giclée Upplaga: 99 signerade och numrerade exemplar Signerad av konstnären. Pris: 5000 kr Med ram: 6200 kr
475 EUR