Blogeinträge zu "Nyköpings Auktionsverk AB"

Endpreise "Nyköpings Auktionsverk AB "

SALONGSGRUPP, 6 delar, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Soffa med längd 160, höjd 110 cm. Soffbenen besatta med hjul\n4 Stolar med ryggstödets höjd 92 samt sitthöjd 48 cm\nBord längd 102, bredd 80, höjd 76 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
KARMSTOL, chippendalestil, omkring sekelskiftet 1900.
Rygghöjd 102, sitthöjd 44, sittdjup 53, sittbredd 59 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
FIGURINER, 3 st. Porslin, delvis Tengra, Spanien.
Höjd 19,5-33 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
FIGURIN, stengods, flodhäst, ur serien "Menageri", Lisa Larson, Gustavsberg.
Flodhäst med längd 10 cn. Nyköpings Auktionsverk AB
STRINGHYLLA, med tre hyllplan, 1950/60-tal.
Gavlarnas höjd 77 cm\nHyllplanens längd 72,5, bredd 20 cm. Nyköpings Auktionsverk AB
Nyköpings Auktionsverk AB hat 0 Objekte in den Kategorien .

Finden Sie hier die Adresse und Telefonnummer von Nyköpings Auktionsverk AB

Nyköpings Auktionsverk AB
Nyköpings Auktionsverk AB
Nytorget 7
61138 Nyköping
+46 709498103