Objekte "Garpenhus Konst & Auktion"

Blogeinträge zu "Garpenhus Konst & Auktion"

Endpreise "Garpenhus Konst & Auktion "

APOTEKSFLASKOR i brunt glas, 3 st.
Höjd från 16 - 23,5 cm. Garpenhus Konst & Auktion
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. I Fiskehamnen (Blekinge). Olja på pannå. Signerad Fohlin och daterad -73.
55x78 cm. Garpenhus Konst & Auktion
PARTI LP-SKIVOR, 52 st, bl a Jim Reeves, Stonewall Jackson, Demis Roussos och Björn Afzelius.
Varierande samling artister. Garpenhus Konst & Auktion
PARTI SILVER, 4 delar, vas, 2 skedar samt fat, vikt 102,7 g.
2 sockerskedar, längd ca 10 cm\n1 fat, längd 10 cm\n1 vas, höjd 13 cm\nStämplade bl.a A 835, H9, R8, R9, kattfot, GAB, GEWE. Garpenhus Konst & Auktion
BORDSLAMPA i glas, Ateljé Lyktan Åhus 1960-tal.
Dekor av bubblor med kromade detaljer.\nHöjd 59, diameter 46 cm. Garpenhus Konst & Auktion

Finden Sie hier die Adresse und Telefonnummer von Garpenhus Konst & Auktion

Garpenhus Lunds Konst & Auktion AB
Södra Förstadsgatan 130
214 28 Malmö