Blogeinträge zu "Helsingborgs Auktionsverk"

Endpreise "Helsingborgs Auktionsverk "

Tubkikare med fodral, 1900-tal
Mässing. Detalj i läder. Längd, utfälld 40 cm. (15 cm.) SLitage Helsingborgs Auktionsverk
Part bijouterier
4 askar. Helsingborgs Auktionsverk
Arkivskåp med jalusidörr, ek
skador Helsingborgs Auktionsverk
Slagbord
1950-tal, teak och ek. H 73 L 126 B 70 cm Helsingborgs Auktionsverk
Helsingborgs Auktionsverk hat 0 Objekte in den Kategorien .

Finden Sie hier die Adresse und Telefonnummer von Helsingborgs Auktionsverk

Helsingbords Auktionsverk
Makadamgatan 11
254 64 Helsingborg
T:+46 (0)42-244344
Mail: info@hav.se